Szkoła i ...

Jesienny Wyścig Rowerowy, 7 października 2018 roku

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Małem Cichem Tadeusz Kliszcz w imieniu organizatorów składa serdeczne podziękowania osobom prywatnym i instytucjom za wkład pracy, poświęcony czas oraz sponsoring w ramach pomocy w zorganizowaniu XXVII Jesiennego Wyścigu Rowerowego:

Bokovina Terma Hotel Spa

Gminny Pełnomocnik ds. Zapobiegania i Przeciwdziałania Problemom Alkoholowym

Hurtownia Pakfol

Nauczyciele, pracownicy niepedagogiczni oraz uczniowie Szkoły Podstawowej w Małem Cichem

OSP Małe Ciche

Para Mieczysław

Pawlikowski Andrzej – generał BOR

Pawlikowski Janusz – radny powiatu tatrzańskiego

Pawlikowski Waldemar

Pizzeria Andreo

Podhale24 -  patronat medialny

Rada Rodziców Szkoły Podstawowej w Małem Cichem

Siarka Edward - poseł na Sejm RP

Sklep Rowerowy Sawera w Nowym Targu

Spółka Wo-Ma Hotel Skalny

Stacja Narciarska Małe Ciche

Stacja Narciarska Rusiń-Ski

Starostwo Powiatowe w Zakopanem

Stasik Zofia i Jan

Termy Szaflary

Wacławski Marek - firma nagłośnieniowa

Wydawnictwo Vigen

Dzięki wspólnym działaniom nasza sportowa impreza cieszy się od lat dużą popularnością i jest okazją do aktywnego spędzenia czasu z rodziną i przyjaciółmi.

Jesienny Wyścig Rowerowy, 2 października 2016 roku

Dyrektor, grono pedagogiczne i pracownicy Szkoły Podstawowej w Małem Cichem serdecznie dziękują wszystkim, którzy pomogli w zorganizowaniu Jubileuszowego XXV Jesiennego Wyścigu Rowerowego ofiarując swoją pracę i czas lub wspierając materialnie. Są  wśród nich rodzice, sponsorzy i przyjaciele szkoły.

Oto oni (w układzie alfabetycznym): Bartol Robert, Bukovina Terma Hotel Spa, FHU Sawera Nowy Targ, Hurtownia Pakfol, IB Nowy Targ, opieka medyczna: Wojciech Muniak, Paweł Stanuch i doktor Robert Janik, OSP Małe Ciche, Palider Jan, Para Mieczysław, Pawlikowski Janusz – radny powiatu tatrzańskiego, Pawlikowski Waldemar, Pełnomocnik ds. Zapobiegania i Przeciwdziałania Problemom Alkoholowym w Gminie Poronin Polak Barbara, Pizzeria Andreo, Podhale24, Rada Rodziców: Dziubas Stanisław, Kukuc Aneta, Łukaszczyk Monika, Moniak Małgorzata, Pawlikowska Bernadetta, Pawlikowska Dorota, Pawlikowska Para Maria, Pawlikowska Renata, Pawlikowski Andrzej, Strama Maria i Daniel, Strama Wojciech, Strzęp Sylwia, Siarka Edward – poseł na Sejm RP, Spółka Wo-Ma Hotel Skalny, Stacja Narciarska Małe Ciche, Stacja Narciarska Rusiń-Ski, Starostwo Powiatowe w Zakopanem, Stasik Zofia i Jan, Termy Szaflary, „U Dziunia” – serwis rowerowy, Wajda Anna i Bronisław, Wydawnictwo Vigen.

Dziękujemy i zapraszamy do dalszej współpracy. Życzymy powodzenia w życiu osobistym i zawodowym.