Skład Rady Samorządu Uczniowskiego Szkoły Podstawowej w Małem Cichem w roku szkolnym 2020/2021

ZARZĄD:

Przewodniczący – Kamila Pawlikowska (klasa VIII)

Zastępca Przewodniczącego  – Marcin Pawlikowski (klasa VIII)

Skarbnik - Angelika Strama  (klasa V)

CZŁONKOWIE RADY SAMORZĄDU:

Oliwia Skupień (klasa V)

Ewelina Gał (klasa VII)

Natalia Łukaszczyk (klasa VII)

Opiekun Samorządu Uczniowskiego: mgr Teresa Staszel

Wybory opiekuna oraz Rady Samorządu Uczniowskiego

Nowy rok szkolny to także początek pracy Samorządu Uczniowskiego, który należy rozpocząć od wyborów. 17 września 2020 roku w naszej szkole odbyły się one, w których wyniku wyłoniono skład Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2020/2021.

W głosowaniu wzięło udział 47 uczniów. Oddano 47 głosów ważnych. Po podliczeniu wszystkich głosów okazało się, że rywalizacja była bardzo wyrównana, a różnice pomiędzy poszczególnymi miejscami – bardzo niewielkie.

Opiekunem Samorządu Uczniowskiego jest pani mgr Teresa Staszel.

Skład komisji wyborczej:

Julia Gał, klasa IV
Magdalena Dziubas, klasa VII
Anna Pawlikowska, klasa VII

Serdecznie dziękuję za zaangażowanie członków Komisji Wyborczej, kandydatów do Samorządu Uczniowskiego jak i wszystkich uczniów biorących udział w głosowaniu.

Nowo powołanym reprezentantom społeczności szkolnej życzymy dobrej i owocnej pracy.

opr. Teresa Staszel (opiekun SU)